Sponsor główny
MotointegratorInter Cars
Sponsor wspierający
MotulDragon WinchSKF
Patronat medialny
Pozadrogami.plQuadzikX-crossŚcigaczTerenowo.pl
Reklama
Trans-ZiemDeker

Strona główna / Aktualności / Grupa 4x4

rozmiar tekstu: A A A
I Zimowy Rajd 4x4 WOŚP Nowy Sącz

2011-12-07 21:37:32
Powiększ
Zapraszamy na obchody XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

8 stycznia 2011 zapraszamy miłośników offroad na I Zimowy Rajd WOŚP, który organizowany jest w ramach obchodów XX Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu.

Pragniemy podkreślić, iż impreza ma charakter charytatywny, a całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na fundusz WOŚP.

Głównym celem poza szeroko rozumianą popularyzacja sportu i turystyki motorowej; szczególnie off-roadowej, szeroko rozumianego aktywnego wypoczynku, podnoszenia ogólnego bezpieczeństwa oraz integracja środowiska ludzi związanych z offroadem. Organizatorzy przygotowali trasę w naturalnym średniotrudnym terenie wzdłuż rzeki Dunajec. Polecamy udział szczególnie dla użytkowników samochodów terenowych, SUV oraz quadów i motocykli. Próby sportowe wyznaczono bez elementów/fragmentów przeprawowych. Mamy nadzieję, że aura nie przeszkodzi zawodnikom, kibicom we wspaniałej zabawie. Przewidziany jest jeden Odcinek Specjalny, który zawodnicy pokonają dwa razy. Do klasyfikacji zaliczany będzie lepszy czas. Biuro Rajdu usytuowane na Rynku w Nowym Sączu czynne będzie od godziny 8:00. Start Honorowy z płyty Rynku o godz. 9:00. Zgłoszenia należy dokonać na stronie www.grupa4x4.pl lub drogą elektroniczną biuro@grupa4x4.pl do dnia 5 stycznia 2012. Wpisowe wynosi 100 PLN dla samochodów, 50 PLN dla Quadów i Motorów. Wpłaty należy dokonać na konto: PEKAO S.A. o/Nowy Sącz nr rachunku 54 1240 4748 1111 0010 3193 9451
W ramach wpisowego zawodnicy otrzymają identyfikatory, nr startowe, gorący posiłek, dokonany bedzie pomiar czasu i ogłoszone wyniki. Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów około godz 14-ej na scenie WOŚP na Rynku.

Przewidziano dodatkowe atrakcje, koncert itp.


GRUPA 4x4

www.grupa4x4.pl 

 


Dodane przez: darek, wyświetleń: 4531

Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Grupa4x4
Stowarzyszenie dla MiastaTruck PartnerPowiat ŻagańskiŻagań
Copyright © www.grupa4x4.pl on-line 19
Projekt i wykonanie: intellect.pl